انجمن آموزشی هک و نفوذ

http://www.easypc.ir/
اینـتر وب اینـتر وب
تبلیغات
تبلیغ در فان تبلیغ در فان
آخرین ارسال های انجمن
۹ کار خطرناک که امنیت روتر شما را تهدید می‌کنند

با اجتناب از این ۹ رویکرد خطرناک که در ادامه به مرور آنها می‌پردازیم، امنیت روتر خود را در برابر نفوذ و آسیب‌پذیری ارتقا دهید.

از آنجایی‌که تنظیمات روتر می‌توانند تاثیر قابل توجهی بر امنیت آن داشته باشند؛ بنابراین اگر از ویژگی‌های جانبی روتر خود استفاده نمی‌کنید و رمز عبور قدرتمندی نیز برای آن انتخاب نکرده‌اید، بهتر است آنها را غیرفعال کنید. گزینه‌های متعددی در بخش تنظیمات روتر وجود دارند که توصیه می‌کنیم پیش از تغییر آنها، این مطلب را دنبال کنید تا از عدم ایجاد تهدید و خطرات امنیتی اطمینان حاصل کنید.

اگر از اعمال تغییر در تنظیمات روتر خود مطمئن هستید، این‌کار را با احتیاط انجام دهید. در غیر این صورت، با رعایت موارد زیر می‌توانید بهترین انتخاب امنیتی را با کم‌ترین خطر بر روی روتر خود اعمال کنید.


دانلود / ادامه مطلب
باز کردن پورت فورواردینگ بر روی انواع مودم

برای دیدن با کیفیت فیلم در سایت آپارات  مربع سمت راست پایین روی فیلم کلیک کنید تا صفحه بزرگ بشه و پایین فیلم روی تیک تنظیمات فیلم رو با کیفیت کنید. یا اگر در سایت اپارات بصورت کوچیک می بینید روی فیلم راست کنید و show control رو بزنید و روی پایین سمت راست فیلم تیک کیفیت  تنظیمات رو روی 720 بذارید تا با کیفیت بالا ببینید.